Úszás

2023.10.11. 18:21

Egri Senior Úszó Klub: hét érem Nyíregyházáról

Elsősorban a hosszabb távokon jeleskedtek az Egri Senior Úszó Klub tagjai a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. által első alkalommal rendezett versenyen.

Heverdle István (balról), Bedő Ádám, Rüll Gusztáv, Kripkó Zoltán

Forrás: Egri Senior Úszó Klub

A rendezvénynek a két éve átadott Eismann Városi Sportuszoda adott otthont. A minden igényt kielégítő 10 pályás, 50 méteres versenymedence mellett egy négypályás, 25 méteres bemelegítő medence is a sportolók rendelkezésre állt. Az új létesítmény váltotta a korábbi, Sóstói, sátortetős helyszínt. Az ESÚK négy indulója közül Heverdle István kettő, míg Bedő Ádám egy győzelmet szerzett. Kripkó Zoltán és Rüll Gusztáv egyaránt kétszer állhatott a dobogóra.