Labdarúgás

2023.12.02. 17:49

Heves vármegyei válogatott: Hajdú-Bihar ellen javított csapatunk

A szabolcsiaktól elszenvedett délelőtti vereséget követően szombat délután győzött Heves vármegye csapata a Területi Amatőrválogatottak Országos Nagypályás Tornája (TAVONT) Északkeleti régiójának Nyírbátorban zajló selejtezőjén.

Eddig egy győzelem és egy vereség a Heves vármegyei válogatott mérlege

Forrás: MLSZ Heves Megyei Igazgatóság

Noha már a 5. percben belső védőt kellett cserélnie az edzőként Gulyka Zsolt és Montvai Tibor vezette csapatunknak, ez nem vetette vissza annyira a gárdát, hogy ne szerezze meg a vezetést. A szabolcsiak elleni délelőtti meccshez képest kicserélt együttes Molnár András Máté góljával jutott előnyhöz, ám a félidő végén egyenlítettek a hajdúságiak. A 2x30 perces összecsapás második játékrészében szerencsére sikerült újítani a mieinknek, akik Pataki Viktor találatának köszönhetően megszerezték a győzelmet jelentő találatot.

– A villanyfényes mérkőzésen nagyszerű győzelmet arattunk, a helyzetek alapján megérdemelten – mondta Montvai Tibor.

HEVES VÁMEGYE–HAJDÚ-BIHAR VÁRMEGYE 2–1 (1–1)

HEVES: Besze – Oláh Á., Gál, Sebe A. (Papp M., 5.), Gallik – Tari Sz. (Ambrus, 48.), Molnár A. M., Szegedi, Molnár E. – Vojtekovszki (Pataki, 49.), Palaticzky (Balázs, 39.). Edzők: Montvai Tibor és Gulyka Zsolt.
GÓL: Molnár A. M. (24.), Pataki (51.), ill. Rácz Zs. B. (30.)