Digi-Eger: új kapus debütált a KSI SE ellen

A 2007-es születésű Nagy Kálmán személyében saját nevelésű újoncot is avatott a Digi-Eger férficsapata a KSI SE ellen.

Az egriek (szemből) magabiztosan nyertek

A férfi OB I. középszakasza alsóházi rájátszásának 5. fordulójában:

DIGI-EGER–KSI SE 18–10 (2–1, 7–3, 5–5, 4–1)
Eger, Bárány-uszoda, 100 néző. V: Csizmadia, ifj. Kenéz Gy.
EGER: BORBÉLY – Spitz M. 1, Krijestorac 1, Sári A., MURISICS 4, Biros S. 1, Szalai G. Csere: Nagy K. (kapus), RÁDLI R. 3, Dóczi M. 1, SUDÁR O. 2, Gólya N. 1, MOLNÁR G. 3. Mészáros B. 1. Edző: Biros Péter
KSI: Fejes – BEDE 3, Niklász, Mihov, Iriczfalvi, Nagy Z., Irmes M. 2. Csere: Szalai M. (kapus), CSENDES 2, Kiss Á., Pető Á. 1, Kósy-Kelly, Benedek M. 1, Petrák 1. Edző: Horváth János.
GÓL–EMBERELŐNYBŐL: 3/2, ill. 4/1.
ÖTMÉTERESBŐL: 3/3, ill. 4/3.
KIPONTOZÓDOTT: Sári A. 20., Gólya N. a 29. percben.
BIROS PÉTER: – Az elején nem voltunk elég koncentráltak, emiatt maradt bennem egy kis hiányérzet. Amikor ezen átlendültünk, sikerült összekapni magunkat és megérdemelten nyertünk. Sok gól volt, ennek a szurkolók örülhettek.
HORVÁTH JÁNOS: – Nem értem a csapatomat, hiszen játszottunk egy viszonlyag szoros első negyedet, majd jött egy 7–3 a második negyedben, aztán megint egy szoros játékrész majd sima vereség. Ennek fényében teljesen megérdemelt a hazaiak győzelme.