2024.04.22. 21:40

Hevesi SE: ezúttal minden klappolt

A vendégként aratott egygólos győzelmet követően hazai környezetben tizenegy góllal nyert a Juventus Panoráma Hevesi SE női csapata az Eszterházy SC U21-es gárdája ellen.

A hevesi hölgyek fölényes győzelmet ünnepelhettek

Forrás: Tóth Balázs/Heves Megyei Hírlap

A női NB II. Északkeleti régió felsőházi rájátszásának 3. fordulójában:

HATVANI KSZSE–VITKA SE 37–34 (15–15)
Hatvan, sportcsarnok, 100 néző. V.: Bodnár G., Dohány R.
HATVAN: Túri – Sáfrán B. 2, Molnár N. 1, Zsikla G. 8 (2), Nagy A. 5, Kostyalik V. 7 (2), Balogh P. 4. Csere: Bárány P. (kapus), Benke D., Bense H., Majoros E., Szarvas R. 10 (5), Baranyi Zs. Edző: Soós Péter
AZ EREDMÉNY ALKULÁSA. 6. perc: 2–3, 12. p.: 5–5, 18. p.: 8–9, 24. p.: 12–11, 36. p.: 20–19, 42. p.: 25–25, 48. p.: 30–27, 54. p.: 34–32.
KIÁLLÍTÁSOK: 8, ill. 8 perc.
HÉTMÉTERESEK: 16/9, ill. 8/5.
SOÓS PÉTER: – Azt kaptuk az ellenféltől, amit vártunk. Sok taktikai elemet a megbeszéltek szerint hajtottunk végre, de azért maradt hiányérzet. Fegyelmezetten játszottunk, kevés technikai hibát vétettünk és harcoltunk végig. Fontos győzelem volt ez számunkra.
KÖVETKEZIK: Hajdúböszörményi TE–Hatvani KSZSE, április 28., vasárnap, 16.00.

A női NB II. Északkeleti régiója alsóházi rájátszásának 5. fordulójában:

JUVENTUS PANORÁMA HEVESI SE–ESZTERHÁZY SC U21 31–20 (16–9)
Heves, sportcsarnok, 70 néző. V.: Gyulai Á., Takács D.
HEVES: JUHÁSZ A. – KISS G. 1, KÓCZIÁN E. 2, ADÁCSI L. 8 (5), MOLNÁR J. 4, VARGA G. 5., BALÁZS P. Csere: KELEMEN G. (kapus), PÁSZTOR V. 3, ADÁCSI N. 4, KAKUK L. 3, STECZINA P. 1, HOLLÓ F. Edző: Makó Nándor
ESC: Mrkva Z. – Soltó J. 2, Szabó K. 1, Kiss E., Barta Zs. 2, Losonczi A. 3 (2), Kocsmár O. 1. Csere: Nyikon L. (kapus), Tóth Sz. 2, Lukács L. 2, Pálinkás D. 5 (3), Kun L. 1, Nagy K., Bércessy S. 1. Edző: Harsányi Kálmán
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 2–2, 12. p.: 4–3, 18. p.: 9–3, 24. p.: 14–5, 36. p.: 19–12, 42. p.: 21–13, 48. p.: 24–15, 54. p.: 29–17.
KIÁLLÍTÁSOK: 4, ill. 4 perc.
HÉTMÉTERESEK: 6/5, ill. 6/5.
MAKÓ NÁNDOR: – Remek teljesítménnyel szereztük meg az első hazai győzelmünket! Végre egyszerre voltunk motiváltak, csapatként védekeztünk, elől pedig kreatív támadójátékkal rukkoltunk elő. Teljesen megérdemelten nyertünk!
HARSÁNYI KÁLMÁN: – Az önbizalomhiány szinte üvöltött rólunk az egész mérkőzésent. Lassú és nem túl színvonalas mérkőzésen tükörsimán nyert a hazai csapat, akik a játék minden elemében jobbnak bizonyultak.
KÖVETKEZIK: Újfehértó-Kállósemjéni SZSE–Juventus Panoráma Hevesi SE, április 27., szombat, 17.00. Eszterházy SC U21–Csépe Salgótarjáni SKC, április 28., vasárnap, 12.00.

A férfi NB II. Északkeleti régiója alsóházi rájátszásának 4. fordulójában:

BALMAZÚJVÁROSI KK–FÜZESABONYI SC 40–28 (18–15)
Balmazújvárosi Rendezvénycsarnok, 150 néző V.: Biri Á., Kiss S. Zs.
FÜZESABONY: Nagy D. – Molnár M. 2, Blazsek M. 8, Igó Á. 1, Halász Sz. 3, Varjú P. 5, Csapó P. 2. Csere: Halász R., Szabó P. S. (kapusok), Bakó B. 6, Antal Cs., Szabó P. 1. Játékos-edző: Major Attila
KIÁLLÍTÁSOK: 2, ill. 8 perc.
HÉTMÉTERESEK: 4/4 ill. 1/–.
MAJOR ATTILA: – Több meghatározó játékosunk nem tudott eljönni a mérkőzésre. Ennek ellenére a 40 kapott gól és a vereség mértéke túlzó, nem lett volna szabad hagyni, hogy így alakuljon.
KÖVETKEZIK: Füzesabonyi SC–DEAC II., április 28., vasárnap, 18.00.

1. Balmazújváros    8    6    –    2    250–225    12
2. Füzesabony    8    6    –    2    237–197    12
3. DEAC II.    8    5    1    2    230–222    11
4.  Kisvárda    8    4    –    4    212–229    8
5. Tiszavasvári    8    2    1    5    229–241    5
6. Veresegyház    8    1    –    7    215–233    1