Végletekig kiélezett végjátékot követően megosztozott a pontokon a Gyöngyös és a Dabas.

A gyöngyösi Ubornyák Dávidék nagyot küzdöttek

A férfi NB I. 7. fordulójának mérkőzése:

HE-DO B. BRAUN GYÖNGYÖS–DABAS KC 24–24 (13–10)
Gyöngyös, Dr. Fejes András Sportcsarnok, 800 néző. V: Fekete T., Hajdu T.
GYÖNGYÖS: Tomics – Lakosy 2, Markez 3, Hegedüs M., Bodor 2, Ubornyák 5, Edwards 5 (1). Csere: Usik (kapus), Potisk 4, Nagy Á., Gyallai, Jóga N. 3. Vezetőedző: Bíró Balázs
DABAS: Pallag – Horvat 6 (4), Fekete B. 1, Török Á. 2, Garajszki 1, Zdolik 9 (1), Katona A. 1. Csere: Nagy T. (kapus), Bálint B., Dobrkovic, Bognár N., Koller 2, Tisza L. 2. Vezetőedző: Tomori Győző
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 2–1, 12. p.: 4–5, 18. p.: 7–7, 24. p.: 10–8, 36. p.: 13–12, 42. p.: 14–15, 48. p.: 18–18, 54. p.: 20–20.
KIÁLLÍTÁSOK: 14, ill. 12 perc.
HÉTMÉTERESEK: 1/1, ill. 7/5.

BÍRÓ BALÁZS: – Igazságos a döntetlen, egyik csapat sem tudott nagyobb előnyre szert tenni. A szezon legjobb védekezését tettük le az asztalra, hatvan percen keresztül. Nehéz időszakot élünk, nagyon kevés látszatja van annak a mennyiségű munkának, amt a fiúk elvégeznek.
TOMORI GYŐZŐ: – Gyöngyösről pontot vinni nagy fegyvertény. Két rossz formában lévő csapat találkozott, nagyon rövid kispaddal. Nem mutattunk szép kézilabdát, de nem is ez volt a fontos. Nagy energiákat mozgósítottunk, végig küzdöttük a hatvan percet ez örömteli, az impotens támadójáték már kevésbé.
KÖVETKEZIK: Veszprém HC–HE-DO B. Braun Gyöngyös, november 2., szombat, 18.00.