Kézilabda

2023.11.10. 11:00

A füzesabonyi városi rangadón a Villanyász világított fényesebben

Az idősebb játékosokból álló Villanyász Füzesabonyi SC I. csapata nyerte az Agrár FSC II. elleni városi rangadón a III. osztályú serdülő bajnokságban.

Sike Károly

A villanyászos Szabó Luca (22) négy gólt szerzett

Forrás: Füzesabonyi SC

A III. osztályú U17-es lány bajnokság D-csoportjának 8. fordulójában:

AGRÁR FÜZESABONYI SC II.–VILLANYÁSZ FÜZESABONYI SC I. 22–30 (10–17)
Füzesabony, Teleki Blanka Általános Iskola Csarnoka, 200 néző. V.: Fibec Z., Herbák T.
FSC II.: Szegő V. – Korponyi M. 1, Perge P. 3 (1), Antal A. 4, Antal Sz. 3, Vollai L. 2, Gál L. 4. Csere: Oláh P. (kapus), Nagy J. 3, Oláh J., Endrődi L. 1, Korponyi A., Oláh M. 1. Edző: Gyöngy Márió
FSC I.: Pál N. – Eperjesi F., Karslik J. 14 (6), Szabó L. 4, Király A., Ferencz B. 1, Oláh R. 1. Csere: Nagy L. 6, Veres M. 2, Zerényi A. 1, Molnár H. 1, Gombos L. Edző: Igó Ádám
AZ EREDMÉNYEK ALAKULÁSA. 6. perc: 2–1, 12. perc: 3–4, 18. perc: 5–9, 24. perc: 7–12, 36. perc: 12–20, 42. perc: 14–22, 48. perc: 14–25, 54. perc: 17–28.
KIÁLLÍTÁSOK: 14, ill. 8 perc.
HÉTMÉTERESEK: 2/1, ill. 8/6.

GYÖNGY MÁRIÓ: – Az elején mindkét csapat nagyon izgult. Később az ellenfél fizikálisan és gyorsaságban is fölénk kerekedett. Gratulálok másik füzesabonyi csapatnak és további sok sikert kívánok nekik!
IGÓ ÁDÁM: – Gratulálok az ellenfél csapatának, hiszen szépen küzdöttek és jó mérkőzést játszottunk. A csapatom előtt le a kalappal, a kemény védekezés és a kapusteljesítmény összhangban volt egymással, támadásban kevés hibával játszottunk. Köszönjük, hogy ilyen sokan kilátogattak a mérkőzésre! A másik füzesabonyi csapatnak további sok sikert kívánok!