2 órája

Eszterházy SC: egyre jobban összeérik a társaság

A Tempo KSE vendégeként ötgólos különbséggel nyertek az egri egyetemista lányok.

Babinszky Lara (balról) az egriek legeredményesebb játékosaként zárt

A női NB I/B 6. fordulójának mérkőzésén:

TEMPO KSE–ESZTERHÁZY SC 24–29 (13–15)
Gyáli Sportcsarnok, 90 néző. V.: Juhász D., Rontó Á.
ESC: Pusztai – Zákányi 3 (1), Dudás 1, Zsikó 5 (2), Simon A. 3, Babinszky 6 (1), Orell 2. Csere: Bernát 1, Tóth G., Kiser 3, Csáki Zs. 4, Zsemberi 1. Edző: Farkas József
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 2–3, 12. p.: 5–5, 18. p.: 7–8, 24. p.: 8–11, 36. p.: 15–17, 42. p.: 18–20, 48. p.: 20–23, 54. p.: 22–26.
KIÁLLÍTÁSOK: 14, ill. 6 perc.
HÉTMÉTERESEK: 1/1, ill. 9/4.
Az egriek végig vezetve szerezeték meg a két pontot. A 26. percben már ötgólos különbség (8–13) szerepelt az eredményjelzőn, amiből ugyan a mérkőzés egyes szakaszaiban faragtak a hazaiak, de a végén ugyan ilyen különbséggel nyert az Eszterházy.
FARKAS JÓZSEF: – Örömteli, hogy hétről-hétre egyre kisebbek a hullámvölgyek. Stabilizálódik a csapat teljesítménye, egyre jobban összeérik a társaság.
KÖVETKEZIK: Magyar Kupa, 3. forduló: Eszterházy SC–Moyra-Budaörs, október 25., péntek, 18.30.

1. Szigetszentmiklós    6    5    –    1    180–171    10
2. Hajdúnánás    6    5    –    1    174–167    10
3. NEKA    6    4    1    1    155–140    9
4. Komárom    6    4    –    2    183–147    8
5. Kozármisleny    6    4    –    2    173–149    8
6. FTC U20    6    4    –    2    190–174    8
7. Érd    6    4    –    2    186–184    8
8. Eszterházy SC    6    3    1    2    159–148    7