2 órája

Magyar Kupa: Füzesabonyban igazolta a papírformát az Eszterházy SC

A magasabb osztályban szereplő egri gárda tizenegy gólos győzelemmel jutott a női Magyar Kupa harmadik fordulójába.

A füzesabonyi Bocsi Szonjáékat nem tudták féken tartani az egriek

A női Magyar Kupa 2. fordulójának mérkőzésén:

FÜZESABONYI SC–ESZTERHÁZY SC 22–33 (14–16)
Füzesabony, Teleki Blanka Általános Iskola Sportcsarnok, 100 néző. V.: Bab Á., Bodó Zs.
FSC: Végh L. – Tamás Cs., Nagy Luca 1, DOHÁNY V. 5, Ludvig-Titze K. 1, Bocsi Sz. 5, DOBOS-KOVÁCS V. 6. Csere: Szegő (kapus), Adácsi N., Adácsi L., CSOMÓS A. 4. Edző: Tamás Tamás
ESC: KOZMA T. – Zákányi 5 (1), Dudás 3, Tóth G., Csáki Zs. 3, BABINSZKY 7, SZENTKERESSY-KOVÁCS R. 4. Csere: Mrkva (kapus), Zsikó 3 (2), Lévai 1, Bernát 1, Pint L. 3 (1), Orell 2, Simon A. 1, Szabó F., Losonczi. Edző: Farkas József
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 3–4, 12. p.: 8–8, 18. p.: 9–10, 24. p.: 11–13, 36. p.: 15–19, 42. p.: 17–23, 48. p.: 18–27, 54. p.: 21–31.
KIÁLLÍTÁSOK: –, ill. 10 perc.
HÉTMÉTERESEK: 5/4, ill. 5/4.
TAMÁS TAMÁS: – Negyvenöt percig jól teljesítettünk a magasabb osztályú ellenféllel szemben. Az utolsó negyedórára elfogytunk fizikálisan, ez hozta magával a nagyobb különbséget.
FARKAS JÓZSEF: – Szimpatikus ellenféllel találkoztunk, amely végig küzdött. A továbbjutás kiharcolása mellett igyekeztünk tovább javítani a játékunkat, örülök, hogy a sikerből mindenki kivette a részét.
TOVÁBBJUTOTT: az Eszterházy SC