2 órája

A Hatvani KSZSE most volt a legegységesebb

Míg a Hatvani KSZSE győztesen távozott Dunakesziből, az Eszterházy SC U21-es csapatának esélyes sem volt a pontszerzésre Salgótarjánban.

A hatvaniak edzője, Soós Péter kifőzte a győztes taktikát

A női NB II. C-csoportjának 5. fordulójában:

VS DUNAKESZI–HATVANI KSZSE 31–33 (14–14)
Dunakeszi, Magyarság Sportcsarnok, 70 néző. V.: Kiss B., Turák L.
HATVAN: Fehér V. – Szabó F. 6 (1), Zsikla G. 7 (3), Molnár N. 6, Tutti K. 3,  Kaposvári A. 1, Sáfrán B. 1. Cserék: Pompor A., Csikós Cs. (kapusok), Baranyi Zs., Bense H., Pál I. 9 (3), Markos R. Edző: Soós Péter
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 1–4, 12. p.: 4–7, 18. p.: 8–11, 24. p.: 11–11, 36. p.: 17–17, 42. p.: 22–23, 48. p.: 25–27, 54. p.: 28–29.
KIÁLLÍTÁSOK: 8, ill. 8 perc.
HÉTMÉTERESEK: 8/5, ill. 8/7.
SOÓS PÉTER: – Készültünk az ellenfélből és azt kaptuk amit vártunk. A lányok nagyon fegyelmezett játékot mutattak és betartották a taktikai utasításokat. Most voltunk a legegységesebbek az eddigi meccseink közül, öröm volt a pálya mellett állni. Nagybetűs csapatként működtünk. Nem szeretnénk megállni, dolgozunk tovább.
KÖVETKEZIK: Hatvani KSZSE–Mogyoródi KSK, november 9., szombat, 17.00.

CSÉPE SALGÓTARJÁNI SKC–ESZTERHÁZY SC U21 32–20 (15–10)
Salgótarján, Városi Sportcsarnok, 70 néző. V.: Kovács Á., Szappanos A.
ESC: Mrkva Z. – Tóth Sz. 1, Kun 2, Viszokai 5 (4), Losonczi 2, Barta Zs. 1, Kocsmár O. 1. Csere: Kalcsó L. (kapus), Tóth L. 3, Szabó F. 1, Lukács L., Nagy K. 4. Edző: Harsányi Kálmán
KIÁLLÍTÁSOK: 2, ill. 14 perc.
HÉTMÉTERESEK: 10/6, ill. 4/4.
HARSÁNYI KÁLMÁN: – Szerettünk volna jó mérkőzést játszani, de lassúak, pontatlanok és dekoncentráltak voltunk, végül, fejben teljesen szétestünk. Ezzel a játékkal esélyünk sem volt a pontszerzésre.
KÖVETKEZIK: Eszterházy SC U21–Gödi SE, november 10., vasárnap, 13.00.

1. Göd    5    4    –    1    188–135    8
2. Hatvan    5    4    –    1    156–143    8
3. Vác U21    5    3    –    2    177–142    6
4. Salgótarján    5    3    –    2    129–108    6
5. Dunakeszi    5    3    –    2    150–137    6
6. BVSC    5    2    –    3    141–157    4
7. ESC U21    5    1    –    4    123–147    2