Füzesabonyi SC: az utolsó negyedórában jött az áttörés

Hatodik mérkőzésén második győzelmét aratta a Füzesabonyi SC férficsapata.

Forrás: Tóth Balázs/Heves Megyei Hírlap

A férfi NB II. Északkeleti csoportjának 6. fordulójában:

FÜZESABONYI SC–VÁCI FKA 27–25 (12–17)
Füzesabony, Teleki Blanka Általános Iskola Sportcsarnok, 100 néző. V.: Harsányi M., Magyar P.
FÜZESABONY: Halász R. – HANGYEL N. 11 (4), Nagy A. 3, Gönczi A. 2, TAMÁS T. 5, Halász Sz. 1, Csapó P. Csere: NAGY D. (kapus), BAKÓ B. 3, Igó Á. 1, Horváth L., Molnár M. 1, Lányi P. Edző: Bánik Roland
AZ EREDMÉNYEK ALAKULÁSA. 6. perc: 2–5, 12. p.: 5–7, 18. p.: 9–9, 24. p.: 9–14, 36. p.: 14–19, 42. p.: 17–21, 48. p.: 19–21, 54. p.: 22–23.
KIÁLLÍTÁSOK: 8 ill. 8 perc.
HÉTMÉTERESEK: 6/4 ill. 5/4.
BÁNIK ROLAND: – Nehéz mérkőzést nyertünk meg az utolsó negyedórában mutatott fantasztikus védekezéssel és feljavuló támadással. Miért nem tudunk egész meccsen így játszani?
KÖVETKEZIK: VS Dunakeszi–Füzesabonyi SC, november 16., szombat, 17.00.

1. Ózd    6    6    –    –    241–153    12
2. Salgótarján    6    5    1    –    202–158    11
3. Dunakeszi    6    3    –    3    168–173    6
4. Gödöllő    6    3    –    3    158–173    6
5. Füzesabony    6    2    1    3    163–172    5
6. Váci FKA    6    2    –    4    173–166    4
7. Kazincbarcika    6    1    1    4    146–203    3