KÉZILABDA

2019.11.02. 20:35

SBS-Eger: erős csapatot győztek le

Egygólos sikert aratott az egri együttes somogyi ellenfelével a férfi kézilabda NB I. 8. fordulójában.

S. K.

Füzi Dánieléknél padlóra kerültek a csurgóiak Fotó: Lénárt Márton

SBS-EGER–CSURGÓI KK 30–29 (15–12)

Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok, 850 néző. V.: Medve, Südi.

EGER: Cvetkovszki 1 – Lezák 3 (1), Tóth A. 1, Schmid 3, FÜZI 6, BERNATONIS 9, Molnár B. 5. Csere: PAPP G., KISS G., Tóth R. 2. Edző: Tóth Edmond.

CSURGÓ: Zaponsek – Vasics 6 (2), Asztrasapkin 4, HADZIOMEROVIC 7, Potocnik 2, Kovacevic 1, HANUSZ 4. Csere: Pallag (kapus), Cehte 2, Kerkovits, Szeitl, Leimeter 1, Oslak 1, Vasvari, Nagy Sz. 1. Edző: Baranyai Norbert.

Füzi Dánieléknél padlóra kerültek a csurgóiak Fotó: Lénárt Márton/Heves Megyei Hírlap

Az eredmény alakulása. 6. perc: 2–2, 12. p.: 4–3, 18. p.: 8–6, 24. p.: 12–10, 36. p.: 17–18, 42. p.: 19–20, 48. p.: 24–20, 54. p.: 27–25.

Kiállítások: 10, ill. 6 perc.

Hétméteresek: 2/1, ill. 2/2.

TÓTH EDMOND: – Ritkán van része ilyen élményben edzőnek és játékosnak egyaránt. Magabiztos, erős csapatot győztünk le. Ezért a mentalitásért minden elismerés megilleti a csapatot.

BARANYAI NORBERT: – A védekezésünkből hiányzott a kellő koncentráció, a hazaiak pedig minden hibánkat kihasználták. A második félidőben úgy tűnt, hogy sikerül váltani, de a technikai hibák megpecsételték a sorsunkat.