Kézilabda

1 órája

Eszterházy SC U21: megvan az idei első győzelem

Újabb bajnokesélyes együttessel mérte össze tudását a Füzesabonyi SC férficsapata, amely a Salgótarjáni SKC elleni döntetlen után az Ózddal szemben pont nélkül maradt.

Heol.hu

Kocsmár Orsolya (a labdában) és társai a Mogyoródot győzték le

Forrás: Tóth Balázs/Heves Megyei Hírlap

A férfi NB II. C-csoportjának 3. fordulójában:

FÜZESABONYI SC–ÓAM-ÓZDI KKFT 22–33 (13–15)
Füzesabony, Teleki Blanka Általános Iskola Sportcsarnok, 75 néző. V.: Gyulai Á., Takács D.
FSC: Nagy D. – Nagy A. 2, Hangyel N. 5 (2), Gönczi A. 3, Tamás T. 1, Horváth L. 4, Csapó P. 1. Csere: Bakó B. 1, Lányi P. 2, Szabó B., Halász Sz. 1, Igó Á. 2, Antal Cs. Edző: Bánik Roland
AZ EREDMÉNYEK ALAKULÁSA. 6. perc: 1–3, 12. p.: 3–5, 18. p.: 8–9, 24. p.: 10–11, 36. p.: 16–17, 42. p.: 16–20, 48. p.: 17–25, 54. p.: 20–29.
KIÁLLÍTÁSOK: 6, ill. 6 perc.
HÉTMÉTERESEK: 2/2, ill. 6/5.
BÁNIK ROLAND: – A Salgótarján után újabb bajnokesélyest fogadtunk. Jól kezdtük a mérkőzést támadásban és védekezésben egyaránt. A vendégeknek sikerült 1-2 góllal ellépni, ami a félidőig meg maradt. A fordulás után több hiba csúszott a támadásokban, amit gyors gólokkal büntetett az ózdi csapat. A beálló körüli védekezéssel is adódtak gondok, így nyílt az olló a két csapat között. Megérdemelten nyert a vendégcsapat, bár a különbség túlzó, ami köszönhető a két játékvezetőknek is.
KÖVETKEZIK: BVSC-Zugló–Füzesabonyi SC, október 6., vasárnap, 18.00.

A női NB II. C csoportjának 3. fordulójában:

ESZTERHÁZY SC U21–MOGYORÓDI KSK 27–16 (11–9)
Eger, Eszterházy-csarnok, 42 néző. V.: Katona J., Somodi G.
ESC: Mrkva Z. – Tóth Sz. 1, Szabó K. 1, Barta Zs. 3, Lévai B. 3, Lukács L. 1, Kocsmár O. 3. Csere: KALCSÓ L. (kapus), VISZOKAI 5 (3), SOLTÓ J. 7, Kun L., Losonczi 1, Nagy K. 1, TÓTH L. 1. Edző: Harsányi Kálmán
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 4–3, 12. p.: 5–6, 18. p.: 6–8, 24. p.: 10–8, 36. p.: 16–11, 42. p.: 18–11, 48. p.: 21–13, 54. p.: 24–15.
KIÁLLÍTÁSOK: 12, ill. 12 perc.
HÉTMÉTERESEK: 5/3, ill. 5/4.
HARSÁNYI KÁLMÁN: – Nagyon vérszegény játékkal indítottuk a találkozót, lassúak, pontatlanok és dekoncentráltak voltunk, nem tartottuk magunkat az előre megbeszéltekhez. A cserék után azért valamelyest javult a helyzet, de összességében a meccs színvonala és a támadójátékunk is hagyott kivánnivalót maga után. Hátul nagyjából rendben voltunk, így nem nagyon kellett izgulni a meccs kimenetelét illetően.
KÖVETKEZIK: BVSC-Zugló–Eszterházy SC U21, október 13., vasárnap, 18.00.

1. Göd    2    2    –    –    87–43    4
2. Dunakeszi    2    2    –    –    69–53    4
3. Hatvan    2    2    –    –    64–48    4
4. Vác U21    2    1    –    1    78–54    2
5. Salgótarján    2    1    –    1    47–48    2
6. ESC U21    3    1    –    2    77–85    2
7. BVSC-Zugló    2    –    –    2    48–71    0