Vízilabda

3 órája

Eurokupa: Athénban győzelemmel kezdett a Digi-Eger

Az A-csoportban szereplő egriek a kvintett favoritjának tartott görög Panionios GSS együttesét 11–10-re győzték el.

Heol.hu

Az egri nők ellenfelük fölé nőttek

A női Eurokupa A-csoportjának 1. mérkőzésén:

PANIONOIS GSS (görög)–DIGI-EGER 10–11 (2–2, 3–3, 3–3, 2–3)
EGER: Torma, Balogh V. (kapusok), Urbin, Borsi 1, Parkes, Sóti, Katona Zs., Horváth L., Horváth Zs. 1, Lendvai, Pogonyi 3, Weston, Szellák 6.
Két hazai góllal indult a találkozó, majd a második negyed közepén már 4–2-re az egriek vezettek. A harmadik és a negyedik játékrész is döntetlen állásról kezdődött, az egriek nyerőemberének végül a mérkőzésen hat gólig jutó Szellák Csenge bizonyult.

TOVÁBBI EREDMÉNYEK: Glyfada–Grand Nancy 18–7,  Kerületi TVE–Panionios GSS 17–14, ANC Glyfada–III. Kerületi TVE 14–5

10.00: ANC Glyfada–Panionios GSS

A kvintettből az első három helyezett jut a legjobb nyolc közé, ahol oda-visszavágós párharccal folytatódnak a küzdelmek.