Teke

2024.09.16. 14:48

Vilati Eger SE: győzelem kilenc év után

Az elmúlt kilenc évben két döntetlen mellett 13 alkalommal vereséget szenvedett a Vilati Eger SE a BKV Előre csapatától. Az első egri győzelem a 16. egymás elleni mérkőzésen született.

A Széchenyi SC csapata győzelemmel kezdte a bajnokságot

Forrás: Bajzát Rafael/facebook

A férfi NB I. Keleti csoportjának 3. fordulójában:

VILATI EGER SE–BKV ELŐRE 6:2 (3206:3152, 14.5:8,5)
VILATI: TAMASI B. 541 fa, NAGY G. 522, Tamasi A. 535, ZSIROS P. 539, Molnár L. 503, CSONTOS Á. 566.
A MÉRKŐZÉS ALAKULÁSA
Tamasi Balázs a harmadik és negyedik szettben parádés játékkal fordított, 541:534
Nagy Gábor élni tudott ellenfele gyengélkedésével, 522:488
Tamasi Antal nem bírt a jól hajrázó ellenfelével, 535:540
Zsiros Péter a jó kezdés után elszürkült, de maradt előnye, 539:529
Molnár László küzdelme ezúttal nem ért pontot, 503:528
Csontos Ádám hozta a jó játékát, 566:533
KÖVETKEZIK: MVM Gáz SE–Vilati Eger SE, szeptember 21., szombat, 10.00.